• Akdeniz Üniversitesi YÖS 2015

  • Süleyman Demirel Üniversitesi YÖS 2015

  • Kafkasya Üniversiteler Birliği YÖS 2015

  • Karadeniz Teknik Üniversitesi YÖS 2015

  • 2015 Yılında YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı) Düzenleyecek Olan Üniversiteler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Metropol Eğitim Kurumları 2013-2014 Gurur Tablosu

111

METROPOL_2014_BASARILARIMetropol Eğitim Kurumları’nın bünyesinde ve desteğiyle 2014 YÖS sınavları, 2014 SAT sınavları ve aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilerin üniversitelere kabullerinde kullanılan diğer uluslararası sınavlara katılan öğrencilerimizin 2013 – 2014 eğitim öğretim döneminde kazandıkları üniversiteler & bölümler aşağıdaki listede yer almaktadır.

Öğrencilerimiz;
179 TIP Fakültesi,
55 Diş Hekimliği Fakültesi,
35 Eczacılık Fakültesi,
586 Mühendislik Fakültesi,
60 Hukuk Fakültesi,
545 İktisadi İdari Bilimler Fakültesi..

ve toplamda

1995 farklı kontenjana

yerleşmişlerdir.

Ayrıca, 2014 yılında öğrencilerimizin % 99′unun üniversitelere yerleşmesi bizleri ayrıca gururlandırmıştır. Bu başarıyı gösteren tüm öğrencilerimizi kutluyor ve hayatlarının geri kalanında da başarılar diliyoruz.

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
CAFER CAN ENİŞ İKTİSAT
ACI BADEM ÜNİVERSİTESİ
TEYMUR DEMİR TIP
KEIVAN KEYVA TIP
BETÜL ALKIN TIP
MANSURE FARHAT TIP
ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
MOHAMMAD AL TİKRI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SARA BAYATLI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYAN NEKOFAR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MURAT FUAT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEHRAD JABARNEJAD İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA RASIM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SERGEN ORAZOVA GIDA MÜHENDİSLİĞİ
REZA ROZBEH ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
TÜLİN ABBASOV TIP
RAHA ARALE TIP
HOSE JUNIOR TIP
MAHMUD FERHAB TIP
SONIA SADEGHI HEMŞİRELİK
NARGIZA ABDUMAJIDOVA HEMŞİRELİK
MICHEAL A. TAMAS ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HASMAN AGUARA ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MURTAZAR ELAUYUTI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
USAMA RAHMANOV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
TANDA NIGEMA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ADEM MOHAMMED İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MIYASE EVENOVA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MOSTAFA SAAD AHMMED AHMMED MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MELİS TÜRKAN EKİZLER GIDA MÜHENDİSLİĞİ ( İNGİLİZCE )
EMIR JUNTALIBOV GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ESMA ELET GIDA MÜHENDİSLİĞİ
WUBULIQIASIMU TUERXUN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MARWA T. H. ELHOULY ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NAIL RAMAZANOV ULUSARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
AFIG AGAYEV İKTİSAT
TOFIG BAXSIYEV İKTİSAT (İÖ)
TEYMUR HASANZADE İŞLETME
SADI QURBANOV İŞLETME (İÖ)
ABDULLAH ARAY ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İLKESER SIANL ULUSLARARASI İLİŞKİLER
RÜSTEM MURADOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BIYOLA SOLATIYABAD ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ABDULLAH BAHRIYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
EYUB NACALI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FERDASE ABDULDONE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MUSTAFA AHMET AHYAR İKTİSAT
SIMZARE MECD İŞLETME
IZZET ASMEDOV İŞLETME
NÖHBALA SALAHOV MALİYE (İÖ)
HUDAYBERDI MEDIYEV MALİYE
BİLAL KAAN BOYACI ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
HAFIZ SUKURLU ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN (İÖ)
ÜLVİ HASANZADE ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN (İÖ)
ÖMER FARUK SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
SAID AHMMED HUSEYIN SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
NECAFAGA RAHIMOV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ANAR MAMMADOV EKONOMİ VE FİNANS
GENCALI QUANBAYEV EKONOMİ VE FİNANS (İÖ)
ARZU BAYRAMOVA KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
VÜSAL ABDULLAYEV SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ
MUHAMMED NECİP MATEMATİK
JALE KOÇİN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
AJLIN SANCAKLI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MOZNIN M. MOHAMED SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
MURAT YAPEYEVA SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
ELNUR YUSIFZADE FELSEFE
ATABAK BAGHERİ ZONOUZ DİYALİZ
KEVSER KAYA FİZYOTERAPİ
NESLİHAN DENİZ FİZYOTERAPİ
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
ADIL PASAZADE TIP
TOFIG BAXSIYEV ELEKTRIK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NILUFER DURSUNOVA İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
FATMA MUNZUR TIP
EHSAN MOLLABI TIP
ALI RIZELI TIP
NİLÜFER ABBASİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ARYAN AZIMI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
MUKADDES ABDULSELAH OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
SEYED KHODKAR OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
YASEMEN GHULAM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SINA NECEFOUR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
IRENE DUARTEI MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALI SARXANOV METALURJI VE MALZEME MUHENDİSLİĞİ
ELAF BURHAN ALI SILAW ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GENCALI QUANBAYEV İKTİSAT
FIDAN ISZADE İKTİSAT
FERID HAGVERDIYEV İŞLETME
QEZANFER BABAZADE İŞLETME
XUDAYER HUSEYNLI İŞLETME(İNG)
ŞEHRIYAR ABDULLAYEV İŞLETME(İÖ)
EFGAN KOSAYEV MALİYE
ELSEVER HABIBLI MALİYE (İÖ)
AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ
ASLAN MUSAEV ECZACILIK
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
ATABAK BAGHERI ZONOUZ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
TOMREES JRAN İKTİSAT
ESRA AY SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
CEMILE VELIYEVA TIP
HEMIDE VALILI TIP
RUSLAN AKVERDIYEV TIP
AYSEL MUSA TIP
OSAMA HOSSEIN TIP
ADIL PASAZADE TIP
FUAD NAGIZIZADE TIP
ASYA ALIYEVA DİŞ HEKİMLİĞİ
TÜKAZ YUSİFOVA DİŞ HEKİMLİĞİ
ZHALA VATANKHA DİŞ HEKİMLİĞİ
ELVIN HASANLI DİŞ HEKİMLİĞİ
MINA MUSAYEVA PDR
KUBRA BOZAN PDR
SONIA SADEGHI HEMŞİRELİK
ALİ RAŞİT KIVRAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY GÖKALP ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ISLAM SAMADOV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TOFIG BAXSIYEV ELEKTRIK –ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ DÖNMEZ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ALİ SADIK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GALİP AĞKURT MİMARLIK
MEHMET GÖKER MİMARLIK
ULYA MAMMEDLI MİMARLIK
LEYLA MAMEDLI MİMARLIK
SHUKURBEY RUSTEMOV MİMARLIK
SULTAN ALANGIYEV MİMARLIK
FERID CAFAROV MİMARLIK
ASIF RZYEV MİMARLIK
SUMEYYA KOKSAL İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
ULFED MEHERREMLİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
ELİF OLGUN PEYZAJ MİMARLIĞI
MOHAMMED NUSRATLI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NILOFAR ABBASI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMRE EREN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA MUHAMMED MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NAIL RAMAZANOV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANAS SUNOQROT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMED SUNOQROT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
JEHAD BAKER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ATEFEH MOLA ZEYNALI HUKUK
SULTAN NARIN HUKUK
KUBRA BOZAN HUKUK
ABDURRAHMAN HAYDAR HUKUK
SEYED NOUD REZA HUKUK
ASIF RZAYEV HUKUK
ULFAT MAHARREMLI HUKUK
OMAR KERKÜKLÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AYLİN ORHAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
WUBULIQUASIMU TUERXUN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
LALA RASULOVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
KANAN OSMANLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
WUBULIQUASIMU TUERXUN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
VUSAL HUSEYNOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
IMRAN ALIYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FERID HACIYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FATIMA AHMEDLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
DIANA ALLANOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MUSA KHATP ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ELVIN TARQULIYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
IKMAT BAYRAMOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FATIMA YUSIFLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULFET MEHERREMLI İKTİSAT
KAMALADDIN VALIZADA İKTİSAT
FİKRET AGAZADE İKTİSAT
XUDAYAR HUSEYNLI İKTİSAT
FUAD RZAZADE İKTİSAT
ERCAN HACIYEV İKTİSAT
ELSAVAR ALIZADE İKTİSAT
AYAZ QASMOV İKTİSAT
SAIDA SAMADOVA İKTİSAT
SABINA BAGIROVA İKTİSAT
RASIM ALIYEV İKTİSAT
NISANE ISMAYILOVA İKTİSAT
EMIR ISKANDAROV İKTİSAT
AMIN SUKURLU İKTİSAT
ARZU BAYRAMOVA İKTİSAT
ULVI BAYRAMLI İKTİSAT
AYNOR HAMMA İKTİSAT
LEYLA MAMMEDLI İKTİSAT
ULYA MAMMEDLI İKTİSAT
AHMAD JAWE İŞLETME
ELSEVAN ALIZADA İŞLETME
ILAHA HUSEYNZADA İŞLETME
ABDULLA BAYROMAV İŞLETME
NERMIN AXINDOVA İŞLETME
ELNUR ALIYEV İŞLETME
FERID HAGVERDIYEV İŞLETME
SONGÜL KENGERALAN MALİYE
FIDAN ISAZADE MALİYE
LEMAN BAXSALIYEVA MALİYE
AFIQ AGAYEV MALİYE
INAL QURBANOV MALİYE
MURAD QULIYEV MALİYE
AYSE XUDAVERDIZADE ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
DASGIN NAZARLI ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
AMIN SHUKURLU TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
EYVAZ ALIYEV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
ISMAYIL MAMADOV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
TOGHRUL ABDULRAHIMOV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ (İNG)
ELXRAN RASIMOV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ (İNG)
ZAUR HASANOV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ (İNG)
ELVIN MEHDIYEV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
ELVIN MIKAYILZADE TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
ALI SARXANOV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
EFGAN KOSAYEV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
SAHRIYAR ABDULLAYEV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
ORKHAN MAMMADOV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
AYDAN HASIMZADE TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
TOGHRUL NECAFLI TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
GENJALI QANBAYEV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
MIRYAQUB SEYID TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
VUSAL ABDULLAYEV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
ELİF ÖZBAYSAL ULUSLARARASI TİCARET
ÖMER CAN ULUSLARARASI TİCARET
MELİS TURKAN EKİZLER İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
ELIF SILAW OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
JALE KOÇİN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIMANLIK
RAMİZ ABBASOV İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ROKSANA NAVIKOVA İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
MERVE HATİPOĞLU RADYO-TELEVİZYON-SİNEMA
OYA OLGUN RADYO-TELEVİZYON-SİNEMA
DANİA BABELLİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
NEYMAN ISMAIL HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
AYSEL AGAYEVA HALKLA İLİŞKİLER
ATABAK BAGHERI ZONOUZ FİZYOTERAPİ
HACER HAFIZOĞLU BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
ALI SARHANOV TURIZM REHBERLİĞİ
NIVIN KHALIL İNŞAAT
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
FRENKI MURODOVA HEMŞİRELİK
HUSAM SADAROV ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
SADI IDADIS GIDA MÜHENDİSLİĞİ
NOSRET GELDIYEVA GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ELA DOĞDU JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
AYSEL GELDIYEVA JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ESLEM BADOV MADEN MÜHENDİSLİĞİ
SABINA TURGENYA MADEN MÜHENDİSLİĞİ
BİLAL KAAN BOYACI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MUSA EMINBEY MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
JALE KOÇİN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
NURULLAH TOCHYYEV REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
PERVIN PARVIZ İKTİSAT
REFA BABAYEV YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
MURAT MEREDEYOV BİYOTEKNOLOJİ VE MOLEKÜLER BİYOLOJİ
AMASYA ÜNİVERSİTESİ
LUIZA ASLANOVA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AFAF SAMO MİMARLIK –ENDÜSTRİYEL TASARIM
ROYA HAJIYEVA ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BENYAMIN ALTAYEB KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MEHTAP DOĞAN HUKUK FAKÜLTESİ
BENDA OMAR ULUSLARARASI İLİŞKİLER
LALA RASULOVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
OMAR QUTAIBA ADIL İKTİSAT
ALI JAWDAT FAKHRI İŞLETME
ANAR MAMMADOV MALİYE
LUIZA ASLANOVA TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
SERGEN YANMIŞ TARİH
ANASTASIA SHULGA SOSYOLOJI
DERYA KOÇ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
FURKAN TÜRK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
SERAP DOĞAN FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
ANKARA ÜNİVERSİTESİ
TOLGA KARABÖRKLÜ TIP
ADIL PAŞAZADE TIP
CAMILA VALIYEVA TIP
ERTUĞRUL MAMEDLI TIP
RUSLAN AXVERDIYEV TIP
XALID ZEYNALOV TIP
HAMIDA VALILI TIP
KANAN ZEYNALLI TIP
FİDAN ALIYEVA TIP
HALİT MAMMADOV TIP
ESHEM BERNA TIP
UGHUR HASANLI DİŞ HEKİMLİĞİ
ROUHALLAH MOHAMMADZAD DİŞ HEKİMLİĞİ
ALI NAMAZZADEH DİŞ HEKİMLİĞİ
AYLİN BILEHJANI DİŞ HEKİMLİĞİ
AYLIN KAVAKLI VETERİNER
SHİRİN PİRYAEİ VETERİNERLİK
NIMA LAGHAPOURLIGHVAN ECZACILIK
SEYED REZA ASKHADEMI SARDROUDI ECZACILIK
ARHIYA ARBABI ECZACILIK
SENA ECE ÖRENAY ECZACILIK
ARSHIYA ARBABI ECZACILIK
MELİKE PARMAKSIZ ECZACILIK
TUNA SELIN DEMIRDOVEN ECZACILIK
AREZOU RASHIDI SOUFIANI ECZACILIK
FARHAD SAFFARI MIANDOAB ECZACILIK
SHAN KHAZEI ECZACILIK
TAMER T. ALIKHANOV ECZACILIK
AYLIN UNVER HEMŞİRELİK
ZAKHIRA YUSUFKHUJAEVA EBELİK
MARYAM NAZHAD ABBAS EBELİK
EMIN ALTINTAŞ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CİHAN SEYIDOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE TEKİNER BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SELÇUK BURAK GİRGİN ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BEHRAD NASSEHI ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NAZLİ SALİMİAN PEYZAJ MİMARLIĞI
NURHAN AYAZLI FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
ELHAM MOGHADDAMNEZHAD JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
CANG CIHAN JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
DILARA HUSYNOVA JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKE GABRIEL SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
AISA FATMA YUSUF KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
HUMAY ORAZGYLYJOVA HUKUK
MOHAMMAD AHMAD HUKUK
TÜRKER YILDIZ HUKUK
AFRA SULTAN GÖZEL HUKUK
ROYA HAJIYEVA HUKUK
EDA AL HUKUK
ELNUR HASANLI HUKUK
ELNAZ ALIYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GÖZDENUR MELİKE GÖRGÜLÜ ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
YOUSEF ALSOLTANGAJIN BIYOLOJİ
ASHKAN GHARIBNEZHAD VAYGHAN BİYOLOJİ
DERYA KOÇ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
RAMİNA GASHIMOVA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
KEMRAN DURDYYEV AMERICAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI
PATIMAT ABASOVA RUS DİLİ VE EDEBİYATI
MUNEVVERE DOĞRUER ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
FURKAN TÜRK RADYO ,TELEVİZYON VE SİNEMA
FATMA DAYAN İLAHİYAT
JEMSHIT ASHMEDOV BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ASUMAN AHMADOV BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
JEHAD BAKER BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
AHMED SUNOQROT BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
ANAS SUNOQROT TIBBİ LABORATUAR TEKNİKLERİ
SARA KAZEMIZADNAMVAR ANESTEZİ
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
AHMET SELİM ERGÜN TIP (İNGİLİZCE)
AKAN ERALP TIP (İNGİLİZCE)
RUGIYA YUSIFOVA TIP
SINEM TOROSLU TIP
LALA ACILOV TIP
HAMED ABBASZADEH TIP
MOHAMMAD JABBARA DİŞ HEKİMLİĞİ
TUKEZ YUSIFOVA DİŞ HEKİMLİĞİ
OSMAN NİGARLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BİNALİ MUKHAMATOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASSAN SALAM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SARA SOLTANI KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ZÜBEYDE YILMAZ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
CEREN KARACA HUKUK
MEHMET KARSLI HUKUK
MINA MORADNIA HUKUK
SALIM SALIMOV HUKUK (İÖ)
KEMAL C. ATA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NURLANA SULTANOVA İŞLETME
HASSAN QUAFARZADE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ATILIM ÜNİVERSİTESİ
REMZİ ŞİMLEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ATAOL ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NECDET AKTUNA İKTİSAT
EMİNE GÜL DOĞAN PSİKOLOJİ
AYDIN ÜNİVERSİTESİ
HANDAN ATAKAN BİYOMÜHENDİSLİK
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
AREZOU RASHIDI SOUFIANI TIP
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
MEMMED ABBASLI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AGAKERIM ELEKBEROV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
VUSAL MEMMEDOV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALI SARKHANOV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
REHMAN AHMEDLI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALI JAWDAT FAKHRI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ROYA KARIMOVA İKTİSAT
FERID AHMEDLI İKTİSAT
LEYLA MAMMEDLI İKTİSAT
ELNUR KAZIMLI İKTİSAT
FARID BAROGHlANLI İKTİSAT
FIRUZE MUZEFFERLI İKTİSAT (İÖ)
ILKIN ISLAMLI İŞLETME
CINGIZ AKYAZI İŞLETME
NEYMAN ISMAYIL İŞLETME
EYVAZ ALIYEV İŞLETME
DARYA MAHMUDOV İŞLETME
ROYAL LETIFZADE İŞLETME (İÖ)
VALI ABBASOV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
GULGEND ILYASOVA MALİYE
ORKHAN MAMMADOV MALİYE
NICAT QASIMOV MALİYE
NARIMAN ISKANDAROV MALİYE (İÖ)
VUQUAR GOYUSZADE ULUSLARARASI TİCARET VE LOJISTİK
AMIN SUKURLU TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
RUSLAN QORCIYEV TURİZM REHBERLİĞİ
KAMIL NURUYEV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
ROVSHAN ZEYNALLI TURIZM İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
JALAL ISPARZADA TURIZM İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
BAYBURT ÜNİVERSİTESİ
NAZAR RAHMANOV Makine Mühendisliği (İÖ)
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
AYŞE HAMED HEMŞİRELİK
BAH TOSUN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
JOHEY HLI ELEKTRİK –ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYMAN HADI KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ
GALİP AĞKURT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR GÖKÇE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
LEYLA PARMAN İKTİSAT
MİRSANİ SEYİDOV İŞLETME
AYLIN KAVAKLI MOLEKULER BİYOLOJİ VE GENETİK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
ALP BERKAY TUNÇEZEN TIP
NASTARAN YAMRALI TIP
NASTARAN YAMRALI DİŞ HEKİMLİĞİ
AYLIN ORHAN FİZYOTERAPİ VE REHABLİTASYON
EMİNE GÜL DOĞAN FİZYOTERAPİ VE REHABLİTASYON
AYLIN ORHAN BESLENME VE DİYETETİK
JOVHAR ALIYEV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
JOVHAR ALIYEV MİMARLIK
JUNIED HAMIM MİMARLIK
JUNIED HAMIM BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
EMİNE GÜL DOĞAN HUKUK
JÜLİDE BULDUK HUKUK
BERKER MUSTAFA ALKAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
EMİNE GÜL DOĞAN İŞLETME
EMİNE GÜL DOĞAN RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
EDZHEM GYONLYUSHEN İŞLETME
İREM ARSLAN İŞLETME
AMAL TABRIZI İŞLETME
AZIN KARIMI İŞLETME
AIGERIM SARYGULOVA ULUSLARARASI TİCARET
CİHAN RAUFZADE FİZİK
BOZOK ÜNİVERSİTESİ
FEYZA AHMATULLAH ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
AYLIN ORHAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GALİP AĞKURT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ANAS SUNOQROT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YOUSEF ALISOLTANGAJIN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
IBRAHIM S. IBRAHIMOV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
DÖRTGULY GELDIYEV İŞLETME YÖNETİMİ
ÖMER SALİH TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
KENAN BERDYYEV TARİH
ERSEN DURDYYEV OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ÖMER BULLA İLAHİYAT
SERKAN S. REHIMOV BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
BABAGELDI ORAZGULYYEV ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ
MİRALİ ROVSHANOV BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
ALI SANAV BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
REYHAN ACHIYEVA ÇOCUK GELİŞİMİ
MAEN MACHLAH ELEKTRİK
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
MEHTAP DOĞAN TIP
SERAP DOĞAN TIP
NIVIN KHALIL TIP
SAMANEH PAKRAVAN TIP
ILYAS YUSUPOV TIP
ULKER ALIYEVA TIP
SAMAN SHAHAB TIP
TUNA SELIN DEMIRDOVEN TIP
OGULCAN IRFAN CIRPAN TIP
ULKERALIYEVA TIP
DANİAL NOURAN TIP
NIVIN KHALIL MİMARLIK
UĞUR GÖKÇE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AKIF MAMMADOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÜLER YILMAZ NİYAZİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AKIFMAMMADOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AKSHIN ASLANLI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AGSHIN ASLANLI MAKINE MUHENDİSLİĞİ
HAJI IBRAHIMLI İŞLETME (İÖ)
ROYA KARIMOVA İŞLETME (İÖ)
HAJI IBRAHIMLI İŞLETME(İÖ)
AYTAÇ HAJIYEVA MALİYE
FARID AHMADLI ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
KAMRAN HAJIYEV ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
WUBULIQIASIMU TUERXUN ULUSLARARASI TİCARET ve İŞLETMECİLİK
AYLIN KAVAKLI MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SHIDEH ROSHANI KİMYA
CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
ARTOGHRUL MAMMADLI TIP
HEMIDE VELILI TIP
ALI KAMALLI TIP
YASEMEEN RASHE TIP
ABDURRAHMAN MUHAMMAD TIP
SAMANEH PAKRAVAN FİZYOTERAPİ VE REHABLİTASYON
ULFET MEHERREMLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
MEHMET GÖKER ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMIN TAGYEV ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
VUSAL MEMMEDOV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BİNALİ MUKHAMATOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İSMAYIL MAMADOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
AGSHIN ASLANLI MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
AGHAKERIM ALIKPEROV MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
SUPHAN ALIZADE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
HANDAN ATAKAN BİYOMÜHENDİSLİK
SEIDE SEMEDOVA İKTİSAT
TUNAR BAHEDDINLI İKTİSAT
ULVI BAYRAMLI İKTİSAT
EYVAZ ALIYEV İKTİSAT (İÖ)
AFGAN KOSAYEV İKTİSAT (İÖ)
TOFIQ BAXSIYEV İKTİSAT (İÖ)
ERJAN HAJIYEV İŞLETME
ELSEVEN ELIZADE İŞLETME
FUAD RZAZADE İŞLETME
ISA ALEV İŞLETME
NOHBALA SALIYEV MALİYE
KAMALADDIN VALIZADE MALİYE
SUHRAB RAHMATULLAH MALİYE (İÖ)
TEYMUR HASANZADA SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULVI HASANZADE ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
ELVIN HAJI-ZADA ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
ELKHAN NESIROV ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
FATEH HESENBEYLI ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
FATIME YUSIFLI ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
NERGIZ MUSTAFAZADE ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
TURAL UZDI SULTANOV ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)
NEYMAN ISMAYIL ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)
KHUDAYAR HUSEYNLI EKONOMETRİ (İÖ)
DIANA ALLANOV SİYASET BİLİMİ VEULSLARARASI İLİŞKİLER
FERID HAKVERDIYEV KAMU YÖNETİMİ
NECEFAGHA RAHIMOV KAMU YÖNETİMİ
ILAHA HUSEYNZADE BANKACILIK VE FİNANS
SAHIB ABDULLAYEB BANKACILIK VE FİNANS (İÖ)
SAMA GASIMOVA ULUSLARARASI TİCARET
AYLİN ORHAN ULUSLARARASI TİCARET
JALE KOÇİN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ZAHRA HASANLI SOSYAL HİZMET
NURLANA SULTANOVA SOSYAL HİZMET
NIGAR BABAZADE SOSYAL HİZMET
SAMA GASIMOVA KİMYA
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
SİNEM TOROSLU DİŞ HEKİMİ
EHSAN MOLLABI DİŞ HEKİMİ
MENA HASAN DİŞ HEKİMLİĞİ
ALI YAGUBOVA DİŞ HEKİMLİĞİ
ESHAN ISMAILZADEH BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MOSTAFA MOHAMMAD ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BİNALİ MUKHAMATOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NEŞE ÖZDEN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELNUR HASANLI OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMED SAKI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HUDAVER GELDIYEV GIDA MÜHENDİSLİĞİ
FATMA Z. BENZOUK ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MURAT AMIRDOV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
MURADULLA HAMIDOV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
BERI POGE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BERKAY GÖKALP ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CAFER CAN ENİŞ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HATİCE KÜBRA TUNA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ELIM ACIYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GULER YILMAZ NİYAZİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SAHISTE SADIGOVA İŞLETME
BILAL KAAN BOYACI ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
MERJEN AGAYEVA TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
ZAKHIRA YUSUFKHUJAEVA TURIZM
ZENAN AHMET SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
BUSE SAMİYE GÜLER OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
AYLIN KAVAKLI MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK
FATIMA MOHAMMED MOHAMMED BİYOLOJİ
BURAK CANATAN RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA (İÖ)
ESRA AY ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
DİLAN EKİN HAYIRLI İLK VE ACİL YARDIM
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
ADIL PASAZADE TIP
AYLIN BILEHJANI TIP
FARHAD SAFFARI MIANDOAB TIP
ERTOGRUL MAMEDLI TIP
FUAD NAGIZADE TIP
CEMILA VALIYEVA TIP
RASHAD ABDULLAYEV TIP
HASAN LEREN TIP
MOHAMED ALI ABDULLAH TIP
ILYAS YUSUPOV TIP
XALID ZEYNALOV DİŞ HEKİMLİĞİ
DANIAL NOURAN DİŞ HEKİMLİĞİ
SELÇUK BURAK GİRGİN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YASAR HATAF BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ULYA MAMMEDLI MİMARLIK
LUIZA SHAB PEYZAJ MİMARLIĞI
NIGAR BABAZADE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TOFIQ BAXSIYEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
DILAVER HUSEYNZADE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ZEKERIYA ZARAKOV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HAYRULLAH NİYAZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
PARINAZ ASEFNIA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SEVCAN ABDOLLAH İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DOĞA AHMAD JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
SARAH HASANOV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
MAKSAT SHAN MADEN MÜHENDİSLİĞİ
RIFKI KAÇMAZ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMAD ABDULLAH ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ZÜHRE BAN SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MINE MUSAYEVA HUKUK
SÜREYYA CAFERI HUKUK
ELVIN TARGULIYEV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FUAD RZAZADE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SAIDA SAMADOVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AYPERİ SOYSAL ULUSLARARASI İLİŞKİLER
EYVAZ ALIYEV İKTİSAT
FİKRET AĞAZADE İKTİSAT
MAHIR ISRAFILOV İKTİSAT
NAMIG ALIYEV İKTİSAT
ORXAN MANSUROV İKTİSAT
ULFAT MAHARRAMLI İKTİSAT
SABINA ALIYEVA İKTİSAT
AYAZ QASIMOV İKTİSAT (İNGİLİZCE)
RAYA PAŞABEYLI İKTİSAT (İNGİLİZCE)
ERKAN ARINOV İKTİSAT (İÖ)
CAFER CAN ENIS İKTİSAT (İÖ)
AMIN SUKURLU İŞLETME
ERCAN HACIYEV İŞLETME
ILKIN ISMALIYOV İŞLETME
KANAN ZEYNALLI İŞLETME
LEYLA MAMMEDLI İŞLETME
NERMIN AXUNDOVA İŞLETME
NIŞANE ISMAYLYOVA İŞLETME
RAFIZ NOVRUZOV İŞLETME
HAYDAR HASANLI İŞLETME
KANAN ZEYNALLI İŞLETME
TUNAR BAHADDINLI İŞLETME (İNGİLİZCE)
QANDAB MAMMEDLI İŞLETME (İNGİLİZCE)
AMIR ISKENDEROV MALIYE
GULSARE ALIYEVA MALIYE
CEYHUN MAHARRAMOV MALIYE
AFGAN KOSAYEV MALIYE (İÖ)
ARYAN AZIMI MALIYE (İÖ)
LAMAN BAXSALIYEVA MALIYE (İÖ)
ELSAVAN ALIZADE EKONOMETRİ
FIDAN ISAZADE EKONOMETRİ
GENCELI QANBAYEV EKONOMETRİ
MURAD QULIYEV EKONOMETRİ (İÖ)
TOĞRUL NACAFLI EKONOMETRİ (İÖ)
ALI MAMMADLI İSTATİSTİK
DASGIN NAZARLI İSTATİSTİK
TOĞRUL ABDULRAHIMOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
ZAUR HASANOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
NILOFAR ABBASI BİYOLOJİ
SABINA ALIYEVA PSİKOLOJİ
ANAR MAMMADOV TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI
NIGAR GARAYZADE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELHAM MOGHADDAMNEZHAD PSİKOLOJİ
SAHAR ABEDKOUHI PSİKOLOJİ
MARYAM NAZHAD ABBAS PSİKOLOJİ
SEVDA HONARPARVAR PSİKOLOJİ
JALE KOÇİN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
KÜBRA BOZAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GAMZE CAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE KÜBRA TUNA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
AYLIN ORHAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
SENEM TOK ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
SARVNAZ SALEH AZIMI ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
NAZIN ALAYEV İLAHİYAT
AFAT SAFAROVA İLETİŞİM BİLİMLERİ
RENA SOMANA ANESTEZİ
MUSA YURT TIBBİ LABARATUVAR TEKNİKERİ
REZA RAHIMI DİŞ PROTEZ
DİCLE ÜNİVERSİTESİ
NIVIN KHALIL TIP
BERFIN BASARAN TIP
HASAN HUSEYIN SARBATZA TIP
H.IBRAHIM ŞABAN DİŞ HEKİMLİĞİ
MURAT MOHAMMED ECZACILIK
CİHAN YILDIRIM VETERİNER
CAFER ESLI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMED AHMET HASSAN MİMARLIK
İLHAM İSMAİL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FATMA NMURAD MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED TAREK KASABBASHI HUKUK
HASAN MELİH HUKUK
AHMET A. ESNAF İKTİSAT
KHALIL SELEN İKTİSAT
VEDAT ALKANI İŞLETME
BURAK EDİRNELİ KAMU YÖNETİMİ
LAVA YOUSSEF ARAP DİLİ VE EDEBİYATI
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
KRISTINA KOSTUSSENKO İŞLETME
KAMURAN AFAZOV İŞLETME
HYEJUNG HEE MALİYE
YANA TAMINDAROV KAMU YÖNETİMİ
IBRAHIM YBA BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
ARMIN FARZAD TIP
MONIREH MOSLEMZADEH ECZACILIK
SAHAR ABEDKOUHI ECZACILIK
FARIBA ALMOHAMMADHOSSEIN ECZACILIK
SAHAR SATTARZADEH TOLON ECZACILIK
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
ZHALA VATANKHA TIP
SAMANEH PAKRAVAN TIP
KEVSER KAYA HEMŞİRELİK
EZGİ DÖNMEZ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NERIMAN ISKANDAROV MALİYE (İÖ)
VALI ABBASOV KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
DARYA MAHMUDOV MUHASEBE (İÖ)
ELVIN ABBASGULIYEV EKONOMETRI (İÖ)
GADI JAFAROV BANKACILIK VE FİNANS (İÖ)
NERIMAN GULIYEV BANKACILIK VE FİNANS (İÖ)
RAHIM BALAYLI MUHASEBE (İÖ)
BURAK CANATAN BEDEN EĞİTİM VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
LAVA YOUSSEF BİYOKİMYA
WUBULIQIASIMU TUERXUN İLAHİYAT
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
OGULCAN IRFAN CIRPAN TIP
AJLIN SANCAK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EGE ÜNİVERSİTESİ
DERYA HAN TIP
SABER RADMANESH TIP
RUSLAN AKVERDIYEV DİŞ HEKİMLİĞİ
UGHUR HASANLI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BEHRAD NASSEHI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AHMET SAMİ SAYGIN İNŞAAT MÜHENDİSİ
YOUSEF ALISOLTANGAJIN SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
DERYA KOÇ SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
KEMRAN AFIZOV SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
FERID RACVERDIYEV SU URUNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ALP BERKAY TUNÇEZEN DERİ MÜHENDİSLİĞİ
ELHAM MOGHADDAMNEZHAD DERİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE TEKINER MATEMATİK
SERAP DOĞAN MATEMATİK
ÇAĞDAŞ BAYRAM İSTATİSTİK
MOSTAFA SAAD AHMMED FİZİK
HİLAL ÖZER KİMYA
HUMAY ORAZGYLYJOVA KİMYA
ARTUR GINIYATULLIN ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
GAMZE SILA YAKICI TARIM EKONOMİSİ
JOVHAR ALIYEV TARIM EKONOMİSİ
BERKER MUSTAFA ALKAN PROTOHISTORYA VE ÖN ASYA ARKEOLOJİSİ
NEVRA DOĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
AZER MAMMADOV RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA
AFRA SULTAN GÖZEL GAZETECİLİK
TUNAR RZAYEV GAZETECİLİK
MEHTAP DOĞAN HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
TOLGA KARABÖRKLÜ TIP
FATMANOUR RANA GİOUTZESOİ TIP
CİHAN YILDIRIM VETERİNER
JALE KOÇİN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
DALAL DABBAS ÇEVRE MÜHENDSİLİĞİ
AYPERİ SOYSAL ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ
AYPERİ SOYSAL HUKUK
SALIM SALIMOV HUKUK
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
NAZAR RAHMANOV TIP
AYLİN ORHAN HEMŞİRELİK
EZGİ DÖNMEZ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
ZINA MOHAMED IZALDIN IZALDIN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ALP BERKAY TUNÇEZEN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
HANDAN ATAKAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BENYAMIN ALTAYEB KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ROKSANA NAVIKOVA KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
KAMRAN AFIZOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NASTARAN YAMRALI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HATİCE KÜBRA TUNA ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
KANAN OSMANLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
ALLA POSTALAKY ULUSLARARASI İLİŞKİLER
DERYA KOÇ İKTİSAT
SUHRAB RAHMATULLAH İŞLETME
ELHAM MOGHADDAMNEZHAD TURİZM VE OTEL İŞLET.
SEVDA HONARPARVAR TURİZM VE OTEL İŞLET.
LEYLI GELDIYEVA TURIZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ(İÖ)
PARİNAZ ASEFNİA KİMYA
ZAMIRA ERESHOVA BİLGİSAYAR VE ÖĞRT. TEK. ÖĞRT.
RAMIZ ABBASOV BİLGİSAYAR VE ÖĞRT. TEK. ÖĞRT.
AYLIN UNVER İLK.ÖĞRT.MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
NERMEEN MOULA MOUSA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ATABAK BAGHERI ZONOUZ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İÖ)
JHEMSHIT ASHMEDOV BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
HENGAMEH ENSAFI MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
DILAN EKIN HAYIRLI İLK VE ACİL YARDIM
GAZİ ÜNİVERSİTESİ
SERA VAHAB TIP
EYET GIBRAHIM TIP
TANER ARABALSIBAI DİŞ HEKİMİ
MOHAMMED MOHAMMED ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET M. ALI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
RIAH RAJABOV KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED MUSTAFA SHAHAB ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NEVRA DOĞAN HUKUK
KEMAL AGHAYEV İŞLETME
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
SLYVANIA ANISA TIP
HESAMADDİN ASADOLLAHİ ARBATANİ TIP
FİDAN ALİYEVA DİŞ HEKİMLİĞİ
HASSAN SALAM ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN NİGARLI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MURAT FUAT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
REZA ROUZBEH MİMARLIK
MUSA EMINBEY GIDA MÜHENDİSLİĞİ
REMZİ ŞİMLEK HUKUK
ALİ RİZELİ HUKUK
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
ANAS SUNOQROT TIP
ENES SUNROT TIP
MAEN MACHLAH ELEKTRIK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
OBIEDA DOUFES ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NUR SELVİ ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SUHEYNA ELLI MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALI MANSUR MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURHAN EYDRUB İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARZU HOKOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ATAOLLAH HABIB İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAZAR FAIZI GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MURAT AMAN BİYOMÜHENDİSLİK
ESAL SADOR HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
BİLAL KAAN BOYACI HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
IRFAN LAMAN MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ABDULLAH HAYRETTIN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SEYD HUSAMI SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SEBATI GEDIROV İKTİSAT
DURDUYEV SOLTAHOV İKTİSAT
AHMET SABATI AHATYAR İKTİSAT
SERDAR HANOV İŞLETME
GUVEN GELDI MALİYE
MELIS MAKATOVA MALİYE
ABDULLAH HÜSEYİN MATEMATİK
LEMAN ELEYA BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRT.
NURDAN KARŞI TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
AHMET AL TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
HINA SAMAH İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
JALE KOÇİN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK (İÖ)
RENIM ZEKERIYA ELBEKİR PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
MAHMUD BİLAL TAMARHAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
VEDA ATANOV TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
RAMAZAN ALKABULOV TARİH
BAHYAR NUR SANAT TARİHİ
BENGİ DURDYYEV İLAHİYAT
GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
ENJİ MOHAMMED AHMED MİMARLIK
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
SONIA SADEGHI EBELIK
HACETTEPE UNİVERSİTESİ
EMİL MAMEDOV TIP
MAHMOUD AL.SROUJIEH TIP
USAME ELSEYDI TIP
MOHAMMAD M. KAAN TIP
NUR H. MOHAMMAD ECZACILIK
HİMAN PEROUTİGHALAT FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
MEİSAM ASGHARZADEH ALAMDARİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
NIYAZI KARAMANOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DUAS YMBAKAV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İHSAN ZİYAN ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BUĞRA ÇALIŞ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SSEMLEV AHMED ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
VEZAG HADI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ABDULHURA MÜRSED ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEISAM ASGARZADEH ALAMDARI İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
SADYA ALASOLH NÜKLEER ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMED ARS NÜKLEER ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ
BANDA OMAR GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ŞABAN İ.MOHAMMAD KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
NUR Z.SADIKOV KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH ALBAYAT KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ABDURRAHMAN HAMMAMI FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
SUBHI HATTAT OTOMATİV MÜHENDİSLİĞİ
SABRI ALIYEV İKTİSAT
NUR H.MAMMADOV İKTİSAT
NUR Z.MAMMADOV İKTİSAT
DOĞA ELSEYEDI İŞLETME
ÖMER ESHABAL İŞLETME
BİLAL ANNAH İŞLETME
MERYEM ALINOV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ABDURRASID KALAN SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
TURKAN ILAHANOVA PSİKOLOJİ
YILDIZ YANKI ÇOCUK GELİŞİMİ
FATEMEH MANSOURI DİŞ PROTEZ
HİTİT ÜNİVERSİTESİ
ENES AHMADI HEMŞİRELİK
HASSAN ALI KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MAEN SADR İŞLETME
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
CİHAN YILDIRIM DİŞ HEKİMLİĞİ
DANIA BABELLI FİZYOTERAPİ VE REHABLİTASYON
ABDULLAH KARAHFAKI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ DÖNMEZ HUKUK
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
CEVHER ALIYEV MİMARLIK
HAMED NADIMI ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
RAFED ISMAIL ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
OMID ISMAIL İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA HAYRATLI MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
MİHAİL ARABADJI MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ (%30 İNGİLİZCE)
AKİF MEHMETLİ GEOMETİK MÜHENDİSLİĞİ
ALLA POSTALAKIY PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
AABİD KHALDAR PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ (%100 İNGİLİZCE)
MELİS EMİL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ENES TANER JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
RUSLAN AXVERDIYEV CERRAHPAŞA TIP
CEMILA VALIYEVA TIP
DERYA HAN TIP (İNGİLİZCE)
AYSEL MUSA TIP
ALI ABBAS MOHAMMAD TIP
DENİZ AKALIN TIP
FURKAN ZİYADE TIP
YASEMEN RASHEE DİŞ HEKİMLİĞİ
BÜŞRA KAPLAN VETERİNER
RAMİNA GASİMOVA HEMŞİRELİK
IŞIL KIZILAĞAÇLI ECZACILIK
TZONSOV GHOUSEIN ECZACILIK
AREZOU RASHIDI SOUFIANI ECZACILIK
ISA ALEV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NILUFER TALIBLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NAIL RAMAZANOV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SABER RADMANESH ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SELÇUK BURAK GİRGİN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MERIC AYGUN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
OKTAY ŞEN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUNA PARVAZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMIN TOGIYEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NUSRET HACIYEVA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NASIM FARSHI KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
HANDAN ATAKAN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SENA AFRA KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
DİLAVER HÜSEYNZADE KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
İLHAM İMANOV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
İLYAS YUSİFOV JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
İLYAS YUSİFOV JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
AYLIN ŞİMSEK JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
NAMIG ALIYEV SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SHIDEH ROSHANI ORMAN ENDÜSTRİSİ MÜHENDİSLİĞİ
NASTARAN YAMRALI ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
İBRAHİM TAYFUN MADAN ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
AYSEL BABAYEVA HUKUK
OĞULCAN İRFAN ÇIRPAN HUKUK
ZAFER İBRAHİM GENCOSMANOGLU HUKUK
ALI KAMALLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MAHSA SHAHIN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
REQİYA YUSİFOVA SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ÜLKER ALIYEVA SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ZAKHIRA YUSUFKHUJAEVA ÇALIŞMA EKONOMİSİ ve ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
XIAOKAITI PALIZHATI ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)
DENİZ İSSAYEVA ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (UZAKTAN EĞİTİM)
RAYA PAŞABEYLI İKTİSAT
ORXAN MANSUROV İKTİSAT(İNG)
ÜMİT DARDEH İKTİSAT (İNGİLİZCE)
OMER SAATSI İKTİSAT (İÖ)
MUSTAFA VALIYEV İKTİSAT
KANAN DURDYYEV İKTİSAT
MUHAMMET ACIKGÖZ İKTİSAT (UZAKTAN EĞİTİM)
DERYA KÖKSAL İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM)
FATEMEH MANSURI İKTİSAT(UZAKTAN EĞİTİM)
CEMIL KALE İKTİSAT
MERDAN KAMALOVA İŞLETME
ELVIN SULTANOVA İŞLETME
GÜLSARE ALIYEVA İŞLETME
VÜSAL ABDULLAYEV İŞLETME
MOHAMMAD ABU ARISHA İŞLETME (İNGİLİZCE)
KANAN ZEYNALLI İŞLETME
ABDURRAHMAN MUHAMED İŞLETME
CELAL HÜMMATOV İŞLETME(AÖF)
OLESYA CHOLAK İŞLETME (AÖF)
BETÜL KUZGUN KAMU YÖNETİMİ(AÖF)
FATIME AHMEDLI MATEMATİK
EGE TEKİNER MATEMATİK
KÖNÜL XANELIYEVA BİYOLOJİ
NAZRİN MEMMEDLI PSİKOLOJİ
SABINA ALIYEVA PSİKOLOJİ
DANİELA COMAN PSİKOLOJİ
PETEK ÇELİK SOSYOLOJİ
ELNUR YUSIFZADE FELSEFE
MOHADESEH SADEGHPOUR SALEH HİTİTOLOJİ
JALE KOÇİN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
HANDENUR AKTAN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
RAWAN MOHANAD JAMAL ALKHABBAZ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MUHAMMED REZA POUDRATCHI SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE KÜBRA TUNA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI(İÖ)
EZGİ DÖNMEZ FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
NİLÜFER ABBASİ LATİN DİLİ VE EDEBİYATI
RÜYA ERDOĞAN AMERICAN KULTURU VE EDEBİYATI
SÜMEYRA TUNALIGIL FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
KANAN MEMMEDLI RUS DİLİ VE EDEBİYATI
AHMAD SAMİ SAYGIN RUS DİLİ VE EDEBİYATI
NERMEEN MOULA MOUSA ARAP DİLİ VE EDEBİYATI (İÖ)
DERYA KOÇ BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ
AZER MEMMEDOV RADYO,TELEVİZYON,SİNEMA
YOUSEF ALISOLTANGAJIN RADYO,TELEVİZYON,SİNEMA
AFSAMA TAJİK RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ (İÖ)
IBRAHİM CAKIR GAZETECİLİK
FATMA DAYAN İLAHİYAT
EMRE ERYILMAZ İLAHİYAT (İNGİLİZCE)
HASHEM OMAR ALAWI AL-BAITI İLAHİYAT (İNGİLİZCE)
IMENE BOUABDALLAH İLAHİYAT (İNGİLİZCE)
SALİM SALİMOV İLAHİYAT (İNGİLİZCE)
BUSHRA KALAJI İLAHİYAT
ARSLAN VEZIROV BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
JALAL AHMADZADA BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (İÖ)
NARGIZA KALIBAYEVA GIDA TEKNOLOJİSİ
MITRA MADIDIKOUKDARAGHI DERİ TEKNOLOJİSİ
MIRALI ROVSHANOV SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
SİNA ABBAS SAKHAEİ ULUSLARARASI TİCARET
İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ
BETÜL KUZKUN PDR
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
HİMAN PEROUTİGHALAT TIP
SENA ECE ÖRENAY DİŞ HEKİMLİĞİ
KHASAN BADRISHAEV DİŞ HEKİMLİĞİ
NARGIZA ABDUMAJIDOVA HEMŞİRELİK
MELİS TURKAN EKİZLER MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALP BERKAY TUÇEZEN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ROKSANA NAVIKOVA MALİYE
ABDULLAH FAHMI MAJEED SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
SEVDA HONARPARVAR TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
İZMİR ÜNİVERSİTESİ
NASTARAN YAMRALI TIP
ALİ RAŞİT KIVRAK MİMARLIK
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
ALİ RAŞİT KIVRAK MİMARLIK
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
HALİT MALIK TIP
AYLIN ORHAN FİZYOTERAPİ VE RAHABİLİTASYON
MAHMUD MUSTAFA MAHDIYEV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SADULLAH S. ABDULLAH ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
HÜSNA ELENI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ABDULKADIR SEBUNI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GALİP AĞKURT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAEN N. HABIROV ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
EBUL TAD MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KANAN OSMANLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
SULEYMAN SAHINOV İKTİSAT
YAZGAN ALYEV İŞLETME
MEHMET ORICOV İŞLETME YÖNETİMİ
ELVA ROVAYA ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK
ZEKİRYA ASSANOV BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
DİLAN EKİN HAYİRLİ İLK VE ACİL YARDIM
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ABDULLAH GÜLDOĞAN TIP
HUMAY ORAZGYLYJOVA TIP
MURAT MURADOV TIP
ADIL PASAZADE TIP
MOHAMMAD N. MOHAMMAD TIP
MAHSHİD MOSADDEGHİ TIP
ADIL PAŞAZADE DİŞ HEKİMLİĞİ
HUMAY ORAZGYLYJOVA DİŞ HEKİMLİĞİ
FERIDE EMIR DİŞ HEKİMLİĞİ
NIMA RASHIDIFAR DİŞ HEKİMLİĞİ
HİMAN PEROUTİGHALAT DİŞ HEKİMLİĞİ
NİLOUFAR ZARGARİ SAMADNEZHAD DİŞ HEKİMLİĞİ
HUMAY ORAZGYLYJOVA ECZACILIK
ABDULLAH GÜLDOĞAN ECZACILIK
KEMRAN AFIZOV ECZACILIK
HANDAN ATAKAN ECZACILIK
NILOFAR ABBASI ECZACILIK
MELİS TURKAN EKİZLER ECZACILIK
AYLİN SANCAKLI ECZACILIK
ASSER MOHAMMAD MOHAMMAD ECZACILIK
ESMA GENÇDAL ECZACILIK
ADİL AMİN ECZACILIK
ABDULLAH FAHMI MAJEED MAJEED ECZACILIK
SEYEDMOJTABA KHOSRO SHAHİAN ECZACILIK
AFAF SAMO BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HANDAN ATAKAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NILOFAR ABBASI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CHRIS HAVEY BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
USAME JABLAEI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY GÖKALP BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
FATIMA YUSUFLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UGHUR HASANLI ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SECER SHIKHTRAB ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
USAME CABAROV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALISA AKTAMOV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİS TURKAN EKİZLER ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HUMAY ORAZGYLYJOVA MİMARLIK
NİGAR BABAZADE MİMARLIK
GÜLSARE ELIYEVA MİMARLIK
NAZLİ SALİMİAN MİMARLIK
RAHIMEXANIM ŞİRİNOVA İÇ MİMARLIK
EMIN T. TOGAR MİMARLIK
KANAN ADNAN DURDYYEV İÇ MİMARLIK
ÖMER CAN PEYZAJ MİMARLIĞI
ZAHRA BANDİDARİAN PEYZAJ MİMARLIĞI
MUSTAFA H. AZAK PEYZAJ MİMARI
EMIR SEYD YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
HATEF NEJAD YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH GÜLDOĞAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AFAF SAMO İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMIN T. TOGAR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ RAŞİT KIVRAK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BİLAL KAAN BOYACI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
VÜSAL HUSEYNOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BİNALİ MUKHAMATOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NUMAN MOHAMMAD İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KEMRAN AFIZOV MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH GÜLDOĞAN MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMAD SAAD MOHAMMAD MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
CİHAN AYMANOV MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
UGHUR HASANLI MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY GÖKALP MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET GÖKER MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
ADİL AMİN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER CAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GHASSEM KAZEMİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY GÖKALP MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
MOHAMAD ALI SADEK MADEN MÜHENDİSLİĞİ
QENDAB MEMMEDLI MADEN MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMAD ALI SADEK METAL VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
BİLAL KAAN BOYACI ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMAD SAAD ABDULLAH ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
KEMRAN AFIZOV HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
BİLAL KAAN BOYACI HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMED ALI SADEK HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMED ALI SADEK JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
NERGİS KALIYEVA JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
AYMAN ATASI JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİ RAŞİT KIVRAK GEMİ İNŞ GEMİ MAK.
ULFAT MAHARREMLI GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ DÖNMEZ HUKUK
NEVRA DOĞAN HUKUK
SERAP DOĞAN HUKUK
FATIMA AHMEDLI HUKUK
AYLİN SANCAKLI HUKUK
MELİS TURKAN EKİZLER HUKUK
EMIN OGLUGIL HUKUK
NERMIN ARMANOV HUKUK
EZGİ DÖNMEZ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
YEŞİM VARLIOĞLU ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FATIMA YUSUFLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
IKMAT BAIRAMOV ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FARUK F.REZA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
DERYA KOÇ İKTİSAT
NEVRA DOĞAN İKTİSAT
ALİ RAŞİT KIVRAK İKTİSAT
BERKAY GÖKALP İKTİSAT
RAYA PAŞABEYLI İKTİSAT
SEIDE SEMADEVO İKTİSAT
NERGIZ MUSTAFAZADE İKTİSAT
DANIA BABELLI İŞLETME
ELENA CARANASTAS İŞLETME
ABDULA BAIRAMOVI İŞLETME
RAHIMAXANIM SIRINOVA İŞLETME
AZAR DILAYEV İŞLETME
HUSNA KAVAKLI İŞLETME
SEVDA HONARPARVAR İŞLETME
ELAF BURHAN ALI SILAW MALİYE
GULSARE ALIYEVA MALİYE
SABINA BAGIROVA MALİYE
BAKHTIYOR TASHTANOV MALİYE
CAFER CAN ENİŞ MALİYE
ROZAN HUDAYBERDYYEV MALİYE
GÜLSEREN SRADO MALİYE
ABDULLAH SAMET MOHAMMAD KAMU YÖNETİMİ
HATİCE KÜBRA TUNA KAMU YÖNETİMİ
TUĞRUL NACEFLI KAMU YÖNETİMİ
ALI S. ASLANOV ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
ELSEVEN ALIZADE EKONOMETRİ
ANAR KONGI EKONOMETRİ
VUSAL HUSEYNOV İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
CİNGİZ AKYAZI İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
İSMAİL ILAMIDOV GEMİ İNŞ.GEMİ MAK.
TURKAY MAMMEDLI MATEMATİK
SADULAH MOUSTAFA MOUSTAFA MATEMATİK
NILOFAR ABBASI BİYOLOJİ
MARWA T.H ALHOULY SOSYOLOJİ
DASGIN NAZARLI SOSYOLOJI
PARİNAZ ASEFNİA KİMYA
DASGIN NAZARLI TARİH
DERYA KOÇ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE KÜBRA TUNA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
FATİH SEİF İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
AYLIN ORHAN İŞİTME ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
ELTUN RIZAMOV ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
ÖMER CAN ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE KÜBRA TUNA REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MARWA T.H ALHOULY REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
JALE KOÇİN REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELENA CARANASTAS REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELAF BURHAN ALI SILAW REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
YEŞİM VARLIOĞLU REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İÖ)
DERYA KOÇ REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
SABINE BAĞIROVA REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
KÜBRA ÖKSÜZ REHBER VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
KÜBRA ÖKSÜZ REHBER VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İÖ)
SABINE BAĞIROVA REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK(İÖ)
ELAF BURHAN ALI SILAW İNGİLİZ DİLİ ve EDEBİYATI
BENYAMIN ALTAYEB İNGİLİZ DİLİ ve EDEBİYATI
FATİH SEIF İNGİLİZ DİLİ ve EDEBİYATI
YEŞİM VARLIOĞLU İNGİLİZ DİLİ ve EDEBİYATI(İÖ)
QANDAB MAMEDLI İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
CHRISTINA SHULGA İLAHİYAT
HATİCE KÜBRA TUNA HALKLA İLİŞKİLER ve REKLAMCILIK
SAHIL SEFAT HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
ELENA CARANASTAS GAZETECİLİK
AYDAN HASIMZADE GAZETECİLİK
SALIM KERİM GAZETECİLİK
KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
ABDULLAHI HABAR TIP
SAMI R.FARAS TIP
JULYAN NAGIHA ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
REVA SAR BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
HEKIM SELFAN ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
FERIHA AHDOJIAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
KERIM A. SALIH İLAHİYAT
KARATAY ÜNİVERSİTESİ
ABBAS TUNALI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ELVIN SADIKOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ZİYNET BENDER HUKUK
KAMRAN DURDIYEV HUKUK
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
ZAKHIRA YUSUFKHUJAEVA HEMŞİRELİK
AYLIN KAVAKLI GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK
HANIFE ABDULRAHMAN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ESEM ELHESHIDI İKTİSAT
NIVIN KHALIL BİLGİSAYAR ÖĞR. TEKN.ÖĞRT.
YEŞİM VARLIOĞLU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
AYGUL AISIKAR OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
NUR YELEKEN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
GÜL KAROVA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
HARUN MAHMOOD GAZETECİLİK
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
GULSARE ALIYEVA DİŞ HEKİMLİĞİ
GANDAB MAMMADLI BESLENME VE DİYETİK
EZGİ DÖNMEZ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GAMZE SILA YAKICI MÜTERCİM-TERCÜMANLIK(İNGİLİZCE)
KÜBRA KAYA TIBBİ LABARATUVAR TEKNİKLERİ
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
ZAMIRA MAMUROVA EBELİK
ABDULLAH KARAHFAKİ İŞLETME
NERMEEN MOULA MOUSA SAĞLIK YÖNETİMİ
LEYLI GELDIYEVA MÜTERCİM-TERCÜMALIK-İNGİLİZCE
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
SABER RADMANESH TIP
BASAR CEREN TIP
MOHAMMAD A. ALI TIP
MEHTAP DOĞAN DİŞ HEKİMLİĞİ
SERAP DOĞAN DİŞ HEKİMLİĞİ
ARTOGHRUL MAMMEDLI DİŞ HEKİMLİĞİ
HAMZA SENE DİŞ HEKİMLİĞİ
KLEJVİNA ZANİ HEMŞİRELİK
ZAKHIRA YUSUFKHUJAEVA HEMŞİRELİK
MAHAYM RUSTAMOVA HEMŞİRELİK
KHEIRYE DANI HEMŞİRELİK
SÜBHAN ALIZADE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BEDIR HASSAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED NUSRATLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MAHMOUD MOHAMMAD BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SHRIN RUSTEMOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AKİF MAMMADOV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED TAYYIB BARIŞAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMAD  ABU ARISHA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MANRAH MOHAMMEAD SAPAROV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED T. BARIŞAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED ŞÜKÜR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ALALI ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
VÜSAL MAMMADOV ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR GÖKÇE ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
KAY M. K GHAFER ELEKTRİK MÜHENDİSİĞİ
GÜNSEL HOBIVO ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
NIVIN KHALIL MİMARLIK
AYLIN KAVAKLI MİMARLIK
SÜHEYR KAYYUM MİMARLIK
FATMA S. ATULALAH MİMARLIK
DANİELA COMAN MİMARLIK
MANIR SADEH MİMARLIK VE TASRIM
MELİS TURKAN EKIZLER MİMARLIK
NAFİSA ALİMİ İÇ MİMARLIK
NARGİZA KALİBAEVA İÇ MİMARLIK
ULYA MAMMEDLI İÇ MİMARLIK
ŞÜKÜRBEY RÜSTEMOV İÇ MİMARLIK
ALRA B. CAB İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
  1. AHMED BASAR
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AFSAMA TAJIK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSA LARESA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MOSTAFA SAAD AHMMED MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH FAHMİ MAJEED MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SEYD ABDULLAH MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
LAVA YOUSSEF KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
TOFIQ BAXŞIYEV KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MAMMED ABBASLI KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
AGHAKERIM ALIKPEROV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
HAFIZ ŞÜKÜRLÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
RAMINA  GASHIMOVA ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
KAIRA OUILMA ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
AJLIN  SANCAKLI HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
MİRSANİ SEYIDOV BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
AHMET SAYGİN SAMI ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
EJUPKAN SAPAN OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
SADULLAH MAEN BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMED M. UNSOR OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
GALİP AĞKURT HUKUK
OKTAY İSMAİLOV  MUSTAOV HUKUK
NEDIM ŞENTURK HUKUK
MOHAMMAD N. AHMED HUKUK
BÜSRA KAPLAN HUKUK
KANAN MAMMEDLI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FIDAN ISAZADE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FİRDEVS KUL ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ELTAC CAFEROV İKTİSAT
AFİG AĞAYEV İKTİSAT
INAL QURBANOV İKTİSAT
ULVI HASANZADE İKTİSAT
MAHIR ISRAFILOV İKTİSAT
HIKMET BAYRAMOV İKTİSAT
ULVI BAYRAMLI İKTİSAT
RAYA PASABEYLI İKTİSAT
SAIDA SAMADOVA İKTİSAT
RAFIZ NOVRUZOV İKTİSAT
HİLAL ÖZER İKTİSAT
MOHAMMED MOUSTAFA İKTİSAT
MEIS ROVSNOV İŞLETME
KASIM SAVUN İŞLETME
SABINA BAGIROVA İŞLETME
FERID HAQVERDIYEV İŞLETME
AKŞİN ASLANLI İŞLETME
TEYMUR HASANZADE ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
SEMA QUASIMOVA ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
  1. ENVER SADULLAH
ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİERİ
 SÜMEYRA TUNALIGİL ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
NIHAT FERECOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
LEYLA MAMMEDLI KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
FİKRET AĞAZADE KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
AMIN SHUKURLU KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
AMIR ISKENDEROV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
AISA XUDAVERDIZADE KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
ÖMER CAN DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNETİMİ
HENA AHMET MOHAMED SOSYAL HİZMET
SERGEN YANMIŞ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
LEYLA GELIPOVA BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
 ZINA MOHAMED  IZALDIN İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
 DİLAN EKİN HAYIRLI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
JALE KOÇİN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
INCI SUZANNA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
MUHAMMED BARIŞAN REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
 TUNA SELİN  DEMİRDÖVEN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
HUSEYİN İBRAHİM REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
AYLIN ORHAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
JALE KOÇİN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
HANDAN ATAKAN BİYOLOJİ
NILOFAR ABBASI BİYOLOJİ
FATMA ALMASRI BİYOLOJİ
BERK ŞÜKÜROV FİZİK
MEDINE SÜMEYYE FİZİK
ISMAIL ELMASRI KİMYA
FURKAN TÜRK RADYO,TELEVİZYON VE SİNEMA
MERJEN AGAYEVA RADYO,TELEVİZYON VE SİNEMA
NIŞANE ISMAYILOVA HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
NOHBALA SALAHOV HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
DENIZ  ISSAYEVA HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
REHMAN AHMEDOV GAZETECİLİK
AYSEL AGAYEVA REKLAMCILIK
BABAGELDI ORAZGULYYEV GRAFİK
FARUK ATIFE UÇAK ELEKTRİK – ELEKTRONİK
YUSEİN APTULA YUSEİN UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM
MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ
RAMI R. YASIN TIP
MUHAMMED MOHAMED ABDOLLAHI TIP
MOHAMMED ABO TIP
TARIK HATİP DİŞ HEKİMİ
HALMUR MAKSATOV DİŞ HEKİMİ
GELDIYEV ALIYEVA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NASİP GEKOVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ZEKERİYA KARPE İKTİSAT
HENRI AHMET ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
CEMAL AGALIYEVA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
RAMIZ SEYNOVA ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
AZIM RAYEV MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SERA RAHIMOVA MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
TAYRA FAZOVA TURİZM REHBERLİĞİ
MYRAT MURADOV İLAHİYAT
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
DENİZ AKALIN TIP (İNG)
FURKAN ZİYADE TIP (İNG)
AHMAD KABBAZAN TIP
FUAD NAGHIZADE DİŞ HEKİMLİĞİ
LEYLA USEYOV DİŞ HEKİMLİĞİ
IŞIL KIZILAĞAÇLI ECZACILIK
ATROGHRUL MAMMADLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
UĞUR HASANLI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
OKTAY BERKANTOV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ILKIN ALIYEV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZHAN ALPARSLAN ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ERYILMAZ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
DANIELA COMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SINA TAHER ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEHRAD NASSEHI BİYOMÜHENDİSLİK(İNG)
OKTAY ISMAILOV MUSTAFOV ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
JOHEIR RUSLENOV ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
YOZDZHAN YALMAZ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
YAVER NOVRUZLU MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MORTAZA KHAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
TURHAN ZAHIRI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
TEYMUR NOVRUZ METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
SÜLEYMAN KAYYUM METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
AZIN MEMMEDOVA TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL HASAN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
TUNA MUSMAL HUKUK
SARA HASAN ALI ELKHATROUSHI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AYPERİ SOYSAL SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NIMA LAGHAPOURLIGHVAN İKTİSAT (İNG)
DILAVER HUSYNZADE İKTİSAT (İNG)
DZHEM TAMER THURKAY İKTİSAT
NAMIG ALIYEV İKTİSAT
AZAMAT BAGHIROV İKTİSAT
ASYA ALIYEVA İKTİSAT
RAFIZ NOVRUZOV İKTİSAT (İÖ)
NIVIN KHALIL İŞLETME (İNG)
RUSLAN AKHVERDIYEV İŞLETME(İNG)
KANAN MEMMEDLI İŞLETME
RASIM ALIYEV İŞLETME
ERJAN HAJIYEV İŞLETME
OZLEM BARIDZE İŞLETME
HANDAN BEHCET İŞLETME
MAHIR ISRAFILOV İŞLETME (İÖ)
FARID HAGVERDIYEV İŞLETME (İÖ)
SÜMEYRA TUNALIGIL İŞLETME ENFORMATİĞİ (ALMANCA)
EJUPKAN SAPAN İŞLETME (İNG)
ARTUR GİNIYATULLIN MALİYE
SABINA ALIYEVA MALİYE
LENA ZEB MALİYE
LUIZA ASLANOVA MALİYE(İÖ)
ELKHAN NASIROV EKONOMETRİ
YALÇIN İBRAHİM ÇALIŞMA EONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
BANDA OMAR KAMU YÖNETİMİ (FRANSIZCA)
IBRAHİM CAKIR KAMU YÖNETİMİ ( FRANSIZCA )
TUNAR BAHEDDINLI KAMU YÖNETİMİ
SEYED NARIMAN NAJIBI YEREL YÖNETİMLER
MUHAMMED BARIŞAN BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ
ANASTASIYA SHULGA BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ
BERKAY GÖKALP TURIZM VE OTEL İŞLTM.
SEDEF RUŞUT MATEMATİK
BUSHRA KALAJI MATEMATİK
AYIKE SAIRAN EKONOMETRİ (İÖ)
SEMEN GHADERİ KİMYA
AYLIN KAVAKLI SOSYOLOJI (İNG)
NERMIN AKHUNDEVA SOSYOLOJI
AMİR RANJKESH GHAZİ BİYOLOJİ
ASHKAN GHARİBNEZHAD VAYGHAN BİYOLOJİ
AREZOU RASHİDİ SOUFİANİ BİYOLOJİ
İMRAN KARIMOV BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKN. ÖĞRETMENLİĞİ
NASIM FARSHI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
MEHMET ALİ SADIK ZİHİNSEL ENGELLİ ÖĞRTMENLİĞİ
ZINA MOHAMMED IZALDIN IZALDIN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ESRA ZİYADE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
MEHTAP DOGAN FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
SERAP DOĞAN FRANSIZCA ÖĞRTMENLİĞİ
BELMA RASIM AHMED SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ESMA GENÇDAL ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
SHIDEH ROSHANI ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
GONCAGÜL ÇAĞRI ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
KLEJVİNA ZANİ ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
RAMİNA GASHİMOVA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GULER YİLMAZ NİYAZİ MÜTERCİM – TERCÜMANLIK İNGİLİZCE
TUNAR RZYEV TERCÜMANLIK
HANDENUR AKTAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
LEMAN BAGHSHALIYEVA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
İBRAHİM T. MADAN ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
JALAL AHMADZADA ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
HOSSEİN MORADNAZHAD MODA TASARIMI
IRINA CHUMACHENCO MODA TASARIMI
MEHRNOSH ABOLFATHI HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
AMİN GOLSHANİ GHAREHGHESHLAGHİ RADYO SİNEMA TV
ARSLAN VEZİROV İLAHİYAT (İNG)
MEHRNOSH ABOLFATHI İLAHİYAT (İNG)
FATMA DAYAN İLAHİYAT
ZAKHIRA YUSUFJHUJAEVA BANKACILIK
ELDANIZ YENISEY BANKACILIK
SEVİL ÇAKIL BANKACILIK
ADİL İLYAS AKTÜERYA
AHMET SAMİ SAYGIN AKTÜERYA
SERKAN SEVDİK AKTÜERYA
ORKHAN ASLAN AKTÜERYA
ORKHAN ASLAN AKTÜERYA
TARIK KASABBASHI GAZETECİLİK
SONGÜL KENGERALAN GAZETECİLİK
AZER MAMMADOV GAZETECİLİK
BÜŞRA KAPLAN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
YOUSEF ALISOLTANGAJIN PATOLOJI LABORATUAR TEKNİKLERİ
IMENE BOUABDALLAH BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ATEFEH MOLA ZEYNALI SAĞLIK HİZMETLERİ M Y
BİNALİ MUKHAMATOV İLK VE ACİL YARDIM
TOMRİS JEREN İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ
AFSAMA TAJİK İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ (İÖ)
NAZLİ SALİMİAN TAKI TASARIMI
ELHAM MOGHADDAMNEZHAD TAKI TASARIMI
SARA KAZEMİZADNAMVAR HALKLA İLİŞKİLER
SİNA ABBAS SAKHAEİ BANKACILIK
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ
CİHAN YILDIRIM VETERİNERLİK
MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ
TOLGA AY MİMARLIK
MERSİN ÜNİVERSİTESİ
GALİP AĞKURT TIP
KEVSER KAYA TIP
BİLAL KAAN HAMIT TIP
NUR MERYAM SEYIS TIP
ANNAR ALIYEVA HEMŞİRELİK
MOHAMMAD HASSAN ECZACILIK
ZEKİ YOUSEF ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAMIT ROMANS MİMARLIK
NIVIN KHALIL MİMARLIK
HATSUN ASIMIVA ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
CANBERK VARLI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
VACİP MOHAMED GIDA MÜHENDİSLİĞİ
OMAR YASIR OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
CAFER CAN ENIŞ İŞLETME
NARGIZA ABDUMAJIDOVA MALİYE
BİLAL KAAN BOYACI ULUSLARARASI TİCARET VE LOJISTİK
TOMREES JRAN ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
MOLLA MOHAMMAD HUSSEIN DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
AHMET ALI TURIZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
SELAHADDIN HADINOV İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
MUNIR AHMEDIAN İŞLETME YÖNETİMİ
SARAH ABBA BİYOLOJİ
MOAL EHOD PSİKOLOJİ
ATIF ABDOLLAH SOSYOLOJİ
MOHAMED TAREK KASAPBASHI PSİKOLOJİ
GAMZE CAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
JOHNAEL KNEBONEE FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
MOHAMMAD IBRAHIM İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
ELEN ZIYEDDIN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MOHAMMED MOHAMMED EDEL BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ALİ MASİHA ANESTEZİ ( İKMEP )
MUSTAFA OSMAN AVAR HARİTA VE KADASTRO
ALİ UÇAR İLK VE ACİL YARDIM
MULAYIM SAFAROV ECZANE HİZMETLERİ
ATABAK BAGHERI ZONOUZ ECZANE HİZMETLERİ ( UZAKTAN EĞİTİM )
ALI REZA AMELİYATHANE HİZMETLERİ
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
TONSOV CHOVSEVIN TIP
HAYDAR MOHAMMADLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DANIA BABELLI JEOLOJI MÜHENDİSLİĞİ
AGAKERIM ALEKBAROV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
VUSAL MAMMADOV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
KHALED ALTIKRI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KHALIL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MURAD HASSAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KANAN DURDYYEV MADEN MÜHENDİSLİĞİ
MuHAMMAD NUSRETLI İŞLETME
RASIM ALIYEV İŞLETME(İÖ)
NACAFAGA RAHIMOV KAMU YÖNETİMİ
AMIN SUKURLU KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
ZAUR HASANOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
EYVAZ ALIYEV SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ
KUDAYAR HUSEYNLI SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
ORKHAN MAMMADOV SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
JALE KOÇİN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
NESLIHAN DENIZ HEMŞİRELİK
ROYA HAJIYEVA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
TUNA  SELIN DEMIRDOVEN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MIRSANI SEYIDOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FEYME NIYAZI MUSTAFA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.)
DANIELA COMAN MİMARLIK
BÜSRA KAPLAN PEYZAJ MİMARLIĞI
EZGİ DÖNMEZ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
IRINA CHUMACHENKO ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
JOUD KARABLLI ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.)
YUSEIN APTULA YUSEIN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.)
BURAK MAJIN TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
DALAL DABBAS TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
ELDANIZ YENISEY TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
BUSE SAMİYE GÜLER TARLA BİTKİLERİ
MEHMETCAN ÇANKAYA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BELMA RASIM AHMED İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
MEHRNOSH ABOLFATHI İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
SÜMEYRA TUNALIGIL İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
AIERKEN AILIDIYAER FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
HASAN KORKMAZ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ
WUBULIQIASIMU TUERXUN İKTİSAT
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
OKAN BOLAT UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
REMZİ ŞİMLEK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ZELIHA AKPINAR ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NİĞDE ÜNİVERSİTESİ
GONZHAGUL CHAGRY HEMŞİRELİK
AYLIN ORHAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELAF BURHAN ALI SILAW ULUSLARARASI İLİŞKİLER
KHASAN BADRISHAEV SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
BEHRAD NASSEHI TIP (İNGİLİZCE)
DINA SERIN TIP (İNGİLİZCE)
NEZRIN MAMMADLI TIP
FARIDA HUSEYNOVA TIP
JAMILA VALIYEVA TIP
RAVANA AHMEDLI TIP
RUGIYA YUSIFOVA TIP
ZAHRA HASANLI TIP
SUMEYYA KÖKSAL TIP
AYSEL BABAYEVA TIP (İNGİLİZCE)
PARMIDA SAGHAT FOROUSH TIP (İNGİLİZCE)
SAMAN SHAHAB TIP (İNGİLİZCE)
TUNA SELİN DEMİRDÖVEN TIP (İNGİLİZCE)
ZINA MOHAMED  IZALDIN TIP (İNGİLİZCE)
FATMANOUR RANA YÜCESOY TIP
SHAHIN DEHGNIANAN TIP
OMİD HAJIHEIDARIMAMAGHANI TIP
AMİN FATHI TIP
AYLİN BILEHJANI TIP
MAHSHİD MOSADDEGHI TIP
MUSTAFA RAMI VERDİYEV TIP
AMİN GOLSHANI GHAREHGHESHLAGHI TIP
AREZOU RASHIDI SOUFIANI TIP
OKTAY BERKANTOV MUSTAFOV DİŞ HEKİMLİĞİ
KÜBRA ÖKSÜZ DİŞ HEKİMLİĞİ
ARTOGHRUL MAMADLI DİŞ HEKİMLİĞİ
OKTAY B. AVEZOV DİŞ HEKİMİ
SANAZ AREFILALEH BESLENME VE DİYETETİK
AFSHİN AHMADI IVATLOU BESLENME VE DİYETETİK
LARISA AVISKAB BESLENME VE DİYETETİK
CIHAN YILDIRIM VETERİNERLİK
MOHAMAD ALI SADEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SELÇUK BURAK GİRGİN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GULSARA ALIYEVA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SELVI OSSA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TOFIG HUSEYNOVA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH VURAL ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NIGAR BABAZADE MİMARLIK
AYLIN KAVAKLI GIDA MÜHENDİSLİĞİ
HUSEYIN H. GELDIYEV GIDA MÜHENDİSLİĞİ
M.ABDULLAH MANI ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED N. MANSERY HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
KHASAN BADRISHAEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HUSYIN HASAN KALDYYEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELTAJ FARRUKHZADE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ÖMER BAHAL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HUMAY ORAZGYLYJOVA HUKUK
NASTARAN YAMRALI HUKUK
HANDAN ATAKAN HUKUK
NAFISA ALIMI HUKUK
ABDULA BAIRAMOVI İKTİSAT
RAYA PASHABAYLI İKTİSAT
İMDAT VADIYEV İKTİSAT
SAIDA SAMADOVA İŞLETME
NERMEEN MOULA MOUSA İŞLETME
SEYFULLAH HAKLIYEV İŞLETME
ELHAM MOGHADDAMNEZHAD İŞLETME
ELVIN TARGULUYEV İŞLETME (İÖ)
HUSNİYE ALTUNER İSTATİSTİK
AYPERİ SOYSAL SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ELTAC CEFEROV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ADİL AMİN SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
KASIM AYYALDAZ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
NURAN BUZAK SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
DERYA KOÇ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ALİ BURAK UÇAR OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
RUFAT GASIMZADE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
HUDAYBERDI ALIYEVA FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
HUSEYIN USALOV ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
HANDENUR AKTAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
GÜL GÜZEL BİYOLOJİ
ABDULLAH AZIZ FELSEFE
SUMEYYA KÖKSAL PSİKOLOJİ
SEVİL MAJD PSİKOLOJİ
NEYMAN ISMAYIL SOSYOLOJI
BURAK EDİRNELİ ADALET
DİLAN EKİN HAYILI İLK VE ACİL YARDIM
SEYEDEHELHAM ALAVI FAGHRI ANESTEZİ
NİMA NASSERİ FİZYOTERAPİ
İHSAN İ. BABAYEV LOJİSTİK
ORDU ÜNİVERSİTESİ
RAHIM MOHAMED TIP
NERGIZ GELDIYEV HEMŞİRELİK
CERAN NURJAVA PEYZAJ MİMARLIĞI
YASIN BRESS GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMAD MOHAMMAD İKTİSAT
YOUSUF MOHAMED İŞLETME
SALIH GERMENOVA BİYOLOJİ
CELALETTİN ALIYEV TARİH
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
AMIR NASSEHI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SINAN ERASLAN ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KEIWAN ZAHIRI MİMARLIK
ULVI ALIZADE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NARMIN BASHIROVA PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
AIGERIM SARYGULOVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MOHSEN BASRAWI ULUSLARARASI İLİŞKİLER
LAYLA HACİYEVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
DENİZ MAZLUM İKTİSAT
FUAD AMIROV İKTİSAT
NARKIZA MODIOVA İŞLETME
MOHSEN NASIB MATEMATİK
KAMRAN TULIYEVA FİZİK
NIGAR RIZA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BANDA OMAR SOSYOLOJİ
HAMED NAHALLI PSİKOLOJİ
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
ULKER ALIYEVA ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ELTAC CAFAROV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ELVIN MIKAYILZADE ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED HASAN ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ABDULRAHMAN SATAR ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AFAG MUSAYEVA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
JEMSHID DOVRANOV GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ABDUL MELEK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OBAEDA NASIB KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
GÜLSEN HASANOVA KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
BİLAL KAAN BOYACI ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
AKİF MAMMADOV İŞLETME
ABDUMAN BABAOS İŞLETME
ZEYNEP ISKAKOV ZHUMABEKOVA İŞLETME
KEMALEDDİN VELİZADE İŞLETME (İÖ)
QENDAB MAMMEDLI İŞLETME (İÖ)
ILAHE HUSEYNZADE İŞLETME (İÖ)
ELVIN MEHDIYEV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
GENCALI QUANBAYEV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
AISA XUDAVERDIZADE SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
SEDI QURBANOV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
INAL QURBANOV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
TOĞRUL NACAFLI SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
GÜL KURBAN SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
KACYA MWALE YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ
MURAD QULIYEV YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ
QUEZENFER BABAZADE YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ
AFET SEFAROVA YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ
ALI MAMMEDLI YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ
NURLANA SULTANOVA YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ
CİNGİZ MAMMADZADE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
NAGEHAN KOR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MUHAMMED ABDUL BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
MOHAMED MOHAMED MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
ENA ALI ÇOCUK GELİŞİMİ
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
BERFİN BASARAN TIP
RASHAD ABDULLAYEV TIP
ARZU RZAYEVA TIP
SABINA ALIYEVA FİZYOTERAPİ VE REHABLİTASYON
ATABAK BAGHERİ ZONOUZ HEMŞİRELİK
ABDULA BAIRAMOVI GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MOSTAFA SAAD AHMMED MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
JOUD KARABLLI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İKMAT BAIRAMOV İKTİSAT
ULVI BAYRAMLI İKTİSAT
NERMIN AXUNDOVA İKTİSAT (İNG)
FATIME YUSIFLI İŞLETME (İNG)
MAHAMMED NUSRATLI MALİYE
XUDAYAR HUSEYNLI EKONOMETRİ
MINE MUSAYEVA ULUSLARARASI TİCARET ve FİNANSMAN
ILKIN ISMAYILOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
RAFIZ NOVRUZOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
TOĞRUL ABDULRAHIMOV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
EZGİ DÖNMEZ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SEMA QUASIMOVA SOSYOLOJİ
NEYMAN ISMAYIL SOSYOLOJİ
HANDE NUR AKTAN TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI
ELNUR YUSIFZADE HALKLA İLİŞKİLERVE TANITIM
AYSEL AGAZADE HALKLA İLİŞKİLERVE TANITIM
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
TURGAY BİBEROĞLU TIP
ULVIBAYRAMLI TIP
TUNA SELİN DEMİRDOVEN DİŞ HEKİMLİĞİ
IKMATBAIRAMOVI DİŞ HEKİMLİĞİ
ASIFRZAYEV DİŞ HEKİMLİĞİ
GONZHAGUL CHAGRY HEMŞİRELİK
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
ZHALA VATANKHA TIP
ARTOGHRUL MAMMADLI TIP
HAMIDA VALILI TIP
SONIA SADEGHI EBELIK
DERYA KOÇ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NAIL RAMAZANOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZINA MOHAMED IZALDIN IZALDIN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER CAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TOFIG SHIYEV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NEVA SAKLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ORTAÇ HIMOVA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DUGUCU KARAHAN ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET GÖKER ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
RAMİNA GASHIMOVA ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EJUPKAN SAPAN ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SADULLAH FAIZOV ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EKREM TALIB ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KHERYA OMAR ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ DÖNMEZ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NEJAD ARYAYEV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SOFYA DERDES ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ADİL AMİN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HUMAY ORAZGYLYJOVA GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ENRISTA DÖNMEZ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR GÖKÇE ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ZEYD SAMI ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
DALAL DABBAS ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ALI JAWDAT FAKHRI FAKHRI MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
YUSEIN APTULA YUSEIN MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
MİRSANİ SEYİDOV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
YENER FAKHRI MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
MURADULLA HAMİDOV MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AABID KHALDAR MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AFSAMA TAJİK MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
AYLIN KAVAKLI MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NIVIN KHALIL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
JOUD KARABLLI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OKTAY ISMAILOV MUSTAFOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARZU GÜL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NAGIHAN HASAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FERAN ABOKACHA METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
GULEN ISMAEL METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
SALIM SALIMOV HUKUK
MERVE MESTAN HUKUK
TEYMUR HASANZADA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HAYRULLAH MURAD ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BARAA ESKAIFF ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HAJAT ABDULLAYEVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ARZYGUL ALTYMUHAMMEDOVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
YEŞİM VARLIOĞLU ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MUHAMMED SANGTONO ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTİ İLİŞKİLERİ
TURAL UZDI SULTANOV İKTİSAT (İÖ)
NOHBALA SALAHOV İKTİSAT
BEGAN ALIYEV İKTİSAT
GÜLNAZ RIZAZADE İŞLETME
AFGAN KOSAYEV İŞLETME (İÖ)
EYVAZ ALIYEV MALIYE
FARID BALOGHLANLI MALİYE
CAFER CAN ENİŞ MALİYE
VALI ABBASOV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
GADIR JAFAROV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
SHAHIRA JAFAROVA SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
ROYAL LATIFZADA SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
PERİSA NASİRİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ZELİHA FEYZANUR ALDEMİR SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MUHAMMED RESUL ARSLAN SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
TAHIR AZAROV SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
LALE ALIYEVA ULUSLARARASI TİCARET
ARZU BAYRAMOVA TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
JALAL ISPARZADA TURIZM İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
MERJEN AGAYEVA TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SINASI KARIMLI TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
BERI POGE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
FERİDE HUSEYNLI İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ
BAHTIYAR CHAR BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE ÖĞRETMENLİĞİ
HAYRULLAH ABDULLAH TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MUHAMMED EŞREF AZEM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
BURAK ATİK ÇEVİRİBİLİM-ALMANCA
MOHAMMAD ABU ARISHA ULUSLARARASI TİCARET
KÜBRA TUNA SOSYAL HİZMET
ALİ BURAK UÇAR SOSYAL HİZMET
HANDAN ATAKAN BİYOLOJİ
MURAT GELDIYEVA SOSYOLOJI
TİMUR NAZMEEV COĞRAFYA
ŞİRİN HUMAYEVA HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
SURAYYA ABDULALI İLAHİYAT
ZALIHA ALESAN İLAHİYAT
YOUSEF ALISOLTANGAJIN TIBBI LABORATUVAR VE TEKNİKLERİ
SERAP DOĞAN OPTISYENLIK
NARGIZA KALIBAEVA FİZYOTERAPİ
ATABAK BAGHERI ZONOUZ FİZYOTERAPİ
MİRALİ ROVSHANOV LOJİSTİK
DILARA GURBANOV ÇOCUK GELİŞİMİ
YOUSUF NARDAYEVA MAKİNE
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
ALI JAVDAT FAKHRI ELEKTRIK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER CAN PEYZAJ MİMARLIĞI
SULEYMAN KAYYUM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ RAŞİT KIVRAK İKTİSAT
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
MİRALİ ROVSHANOV DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
SERAP DOĞAN TIP
FUAD NAGHIZADE TIP
HEMIDE VELILI TIP
GÜL AKMEDOVA TIP
ALI ALIYEV TIP
AYTEN PASHAZADE TIP
MOHAMED MOHAMMAD BINAKONJE TIP
MEHTAP DOĞAN DİŞ HEKİMLİĞİ
MOSTAFA SAAD AHMMED AHMMED DİŞ HEKİMLİĞİ
MOHAMMAD AHMED DİŞ HEKİMLİĞİ
ATABAK BAGHERİ ZONOUZ DİŞ HEKİMLİĞİ
ASYA ALIZADE DİŞ HEKİMLİĞİ
TUKEZ YUSIFOVA DİŞ HEKİMLİĞİ
DANİAL NOURAN DİŞ HEKİMLİĞİ
AHMAD ALANOV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALI GELDIYEV BİLGİSAYAR MUHENDİSLİĞİ
MEHMET GÖKER ELEKTRIK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
MOHAMMAD M. ABBAS ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMAD MOHAMMAD ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
IBRAHIM MUJTABAY ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAFER CAFAROV ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
REMZIYE DURIYEVA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DILARA RAMIZOV ENDÜSTİ MÜHENDiSLİĞİ
JASMIN KARIMOV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
VUSAL MEMMEDOV GIDA MÜHENDİSLİĞİ
LUIZA ASLANOVA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ADİL AMİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
O.ORHAN HOJAHANOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
LAYAN SADI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ENES AHMAD İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GHASSEM KAZEMİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH ABDURRAHMAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DEMIR MUZAYYEV MADEN MÜHENDİSLİĞİ
FERIDE ZUHRAB MADEN MÜHENDİSLİĞİ
ASHIF RAD MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ULGER ÇEVRE MUHENDİSLİĞİ
KERİM ABDULLAH ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
TİMUR ANAR JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
LUNAZ ALARA JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ESSEL BAYEVA JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMAD N.NEJAD JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
EMIN CEBBEYLI JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
FERUH ATIFE JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
HASSAN HUSEYIN ISA TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED BARIŞAN HUKUK
ALI DURDYYEV SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
KAMRAN ALIYEV SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MURAT CABAROV SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NIYAZI ALIYEV SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
IKMAT BAIRAMOV İKTİSAT
NILUFER DURSUNOVA İKTİSAT (İÖ)
TEYMUR HASANZDA İŞLETME
ILAHE HUSEYNZADA İŞLETME (İÖ)
MESUT CAFER İKTİSAT
EMIR HALİL İKTİSAT
HADI ALIYEVA İKTİSAT
ELMAS ALMASOV İKTİSAT
NIMET KARIMOVA İŞLETME
KENAN OSMANOV İŞLETME
ERHAN ASMADOV İŞLETME
TOGHRUL ABDULREHMANOV İŞLETME (İÖ)
KEMALADDIN VALIZADA MALİYE (İÖ)
SAMA GASIMOVA MALİYE (İÖ)
RUYA CAFER MALİYE
FURYA LATIFE MALİYE
HASIBE EVLIYEVA MALİYE
SAFIYE HASONOV ULUSLARARASI TİCARET VE FİANANSMAN
MURAT MURADOV ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
KAMURAN ASARLI KAMU YÖNETİMİ
EBUKA FATİH KAMU YÖNETİMİ
ULVI HASANZADE MUHASEBE VE FİNANSAL YÖNETİM
ELVIN HAJIZADA EKONOMETRI
AZİZ SABANOV EKONOMETRİ
BASAR HUSEYN EKONOMETRİ
MAHYM RUSTAMOVA SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
KAMIL NURUYEV KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
CHINGIZ MAMMADZADA KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
ROVSHAN ZEYNALLI KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
ISMAYIL MAMMADOV TURIZM İŞLETMECİLİĞİ
ZÜMRÜT KULLIYEVA BANKACILIK VE SİGORTACILIK
RUSTEM SABITOV BANKACILIK VE FİNANS
MURAT BAYRAMOV FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
BAHATTIN HATJA İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
NİYET SAKIN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
OZLEM HOSSEIN HASSAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SADI SADIYEVA SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GUL Z. AHMADOV SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
EMIN R. MAHMODOV İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
BARAN MUSA MATEMATİK
DILARAKALOVA FİZİK
NILOFAR ABBASI BİYOLOJİ
LAVA YOUSSEF KİMYA
GULFEDAN ROSHAVA HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
HOSSEIN AHMED TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ
ABDULLAH FAHMI MAJEED BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
NIMA NASSERI İNŞAAT TEK.
ERKAN ALBAYATLI DIŞ TİCARET
SAKIR KALIYEVA SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ
TOBB
MANSURE FARHAT TIP
MUSTAFA ATAOL TIP
RIZA KARSLI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYSEL GELDIYEVA ULUSLARARASI İLİŞKİLER
EMİNE GÜL DOĞAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ
IBRAHIM CUMA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NEDA ALVAF BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NUSHA CARIN ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YUNUS ZEBEYA ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SEBA ABRAHA ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
MARWA T. H. ELHOULY UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
AYBEK ZOLBUNOV UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
RUYA ALLAOUI UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
NOUR İDRİS UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
KENAN KOLONI UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
TAYVA LEVAL UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
GALİB MAHAARA MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED ŞABAN MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
RIVAD OSTA MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SALIH MUHAMED SAKHI PİLOTAJ
MONSEF EDUMI PİLOTAJ
SALEM FASIL PİLOTAJ
MÜNİR AHMET PİLOTAJ
YASLAM AWADH PİLOTAJ
NEVER SIMA TASVIHE HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
VEDAT AYUB HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
ELI ISA ALLY HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
AHMET SENTO İŞLETME
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
BIRGYUL BASRI OSMAN HEMŞİRELİK
DZHANAN ERHAN SHERİF PEYZAJ MİMARLIĞI
BURAK MAYIN İKTİSAT
BURAK EDİRNELİ GRAFİK TASARIMI
TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ
JUNIED HAMIM TIP
BİLAL KAAN BOYACI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA HASSAN HUKUK
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
HEMIDE VALILI TIP
ASYA ALIYEVA TIP
AYTEN PASAZADE TIP
CEMILE VELIYEVA TIP
FERIDE HUSEYNOVA TIP
JOUD KARABLLI ANESTEZİ
DALAL DABBAS BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
HATİCE KÜBRA TUNA ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
CELAL HUMBETOV İKTİSAT
LEMAN BAXSALIEVA İKTİSAT
SANIYE USTUN İKTİSAT
SAMA GASIMOVA İKTİSAT (İÖ)
ILAHA HUSEYNZADE İKTİSAT (İÖ)
NIMA PASHMAK NOUBARİ İŞLETME
DORTGULY GELDIYEV İŞLETME
ABDULA BAIRAMOVI İŞLETME
REHMAN AHMADEVA İŞLETME
FIDAN ISAZADE MALİYE
AKŞİN ASLANLI İŞLETME (İÖ)
OMAR QUTAIBA ADIL KAMU YÖNETİMİ
KAMALADDIN VALIZADE KAMU YÖNETİMİ
HUDAYBERDI TUYLIYEV KAMU YÖNETİMİ
DİLAN KİLEN HAYIRLI TÜRK DİLİ VE EDEBİYETI
BELMA RASİM AHMED İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
TUNA SELİN DEMİRÖVEN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EZGİ DÖNMEZ FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
MUHAMMED TAYYIB BARIŞAN İLAHİYAT
BABAGELDI ORAZGULYYEV BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
UŞAK ÜNİVERSİTESİ
ALI JAWDAT FAKHRI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TURAL UZDI SULTANOV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NARGIZA  KALİBAEVA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ADİL AMİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AYLIN ORHAN TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
HASAN KORKMAZ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
TOMREES JRAN TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
VELI ABBASOV İKTİSAT
AMIR YUSIFZADA KAMU YÖNETİMİ
ELVIN ABBASGULIYEV KAMU YÖNETİMİ
CIHINGIZ MAMADZADE KAMU YÖNETİMİ
FADIL VALIYEV KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
NIJAD GASIMOV KAMU YÖNETİMİ (İÖ)
BALAYLI RAHIM EKONOMETRİ
BİLAL KAAN BOYACI EKONOMETRİ
ZAUR ALIZADA EKONOMETRİ
ROYAL LATIFZADA EKONOMETRİ (İÖ)
FIRUZE MUZEFFERLI BANKACILIK VE FİNANS
KAMIL NURUYEV BANKACILIK VE FİNANS
GADIR JAFAROV MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ
DARYA MAHMUDOV MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ
NARIMAN GULIYEV MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ
NARIMAN ISKANDAROV MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ
DANIA BABELLI MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
NILOFAR ABBASI MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ROYA KARIMOVA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
JALE KOÇİN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İÖ)
BİNALİ MUKHAMATOV REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İÖ)
FARID BALOGHANLI HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
VASMA MAMADLI HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (İÖ)
ROVSHAN ZEYNALLI HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (İÖ)
JALAL ISPARZADA MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ (İÖ)
VALI ABBASOV HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (İÖ)
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
AZAMET BACAUROW BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HAMED ALNAMMAH BİLGİSAYAR MÜHENDİSİĞİ
DİLYARA ANNAYEVA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖZCAN YILMAZ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KEREM YAGUZYAZAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ABDOLLAH SHAVAR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
JAMAHEED MOHAMMAD ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
UGHUR HASANLI ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
ILKIN ALIYEV ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
KAHALED HUSSEIN ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMED ALDATI ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
CELAL AZIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
SÜHEYR KAYYUM MİMARLIK
YASIN TALHAN MİMARLIK
SOLTAN DURDYYEV MİMARLIK (İNG)
HAMZA ALHAMMO MİMARLIK
SEDEF ERHANOVA RUSHUDOVA GIDA MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ERYILMAZ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
AHMET SAMİ SAYGIN MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
NEGAR PARVIZI MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
JENNET ALYMOVA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
YUMIT DARDEH MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHNRUŞ ABOLFATHI ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
OKTAY ISMAILOV MUSTAFOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
JALAL AHMADZADA KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
EMIR NOURI KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ERSOY METAT MUSTAFA HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
BEHRAD NASSEHI GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
SULTAN NORIMIVA GEMİ İNŞAAT VE GEMİ MAKİNALARI MÜHENDİSLİĞİ
EJUPKAN SAPAN GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET ACIKGÖZ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
NURTEN MALKOC GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
YAVAR NOVRUZLU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SAHRA SADEGHI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SAMRA KARZANOV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
GULNERA QUAZI MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
JALA YOUSSEF MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ECEM GÖNLÜŞEN İKTİSAT
ARSLAN VEZIROV MATEMATİK
MARVA BAYRAH MATEMATİK
SARA HASAN ALİ ELKHATROUSHI KİMYA (İNGİLİZCE)
DELAVER HUSEYNZADE KİMYA
ARSLAN VEZIROV BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
BELMA RASIM AHMED SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
BERFİN BASARAN TIP (İNG)
ERFAN KHORSHİDİ TIP
MINENHLE DAVID TIP
LEİLA RASİ TIP (İNG)
EMIR ERIK SAROV TIP
SYLVANIA ANISA TIP
ANDY LIMI TIP
LUBA YAHYA TIP
HANIFE YAHYA TIP
ABDULLAH AHMED ALMURTAD BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR GÖKÇE ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MIRYAM BAUEULA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BABAGELDI ORAZGULYYEV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HASIMI RACHID MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MORID ABDUL MORID MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
NEVRA DOĞAN HUKUK
SONIA SADEGHI HUKUK
WUBULIQIASIMU TUERXUN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SEYID AHMED ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ISSA HAFSATU İKTİSAT
MEHMET MOHMOOD ALSALIBI İKTİSAT
ZAKHIRA YUSUFKHUJAEVA MALİYE
MUHAMMED RESUL ARSLAN MALİYE
MUTESI RUGEMALIRA ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETME
ALI AHMED BANKACILIK VE FİNANS
OYA OLGUN TARİH
BABAMRAT KABULOV TARİH
ELAF BURHAN ALI SILAW PSİKOLOJİ
SERGEN YANMIŞ PSİKOLOJİ (İÖ)
ANASTASIA SHULGA PSİKOLOJİ (İÖ)
MELIS GÜNEŞ PSİKOLOJİ
ELENA CARANASTAS SOSYOLOJİ
SELMA BERIVAN ÖZENÇ SOSYOLOJI
FATMA DAYAN İSLAMİ İLİMLER
YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
FATİH SEIF TIP
AYSEL BABAYEVA TIP (İNGİLİZCE)
PARMIDA SAGHAT FOROUSH TIP (İNGİLİZCE)
SAMAN SHAHAB TIP (İNGİLİZCE)
TUNA SELİN DEMİRDÖVEN TIP (İNGİLİZCE)
 ZINA MOHAMED  IZALDIN TIP (İNGİLİZCE)
FATMANOUR RANA YÜCESOY TIP
SHAHIN DEHGNIANAN TIP
SAHAND ZAREI KHEIRALDINI TIP
NIVIN KHALIL TIP
OKTAY BERKANTOV MUSTAFOV DİŞ HEKİMLİĞİ
KÜBRA ÖKSÜZ DİŞ HEKİMLİĞİ
CIHAN YILDIRIM VETERİNERLİK
KHASAN BADRISHAEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NAFISA ALIMI HUKUK
MEHRAN MOTALLEBİ İKTİSAT
NERMEEN MOULA MOUSA İŞLETME
MİRALİ ROVSHANOV KAMU YÖNETİMİ
AYPERİ SOYSAL SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ADİL AMİN SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
KASIM AYYALDAZ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
ALI MASIHA TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
TOMREES JARAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
DİLAN EKİN HAYILI İLK VE ACİL YARDIM

 

 

 

Metropol Eğitim Kurumları Afganistan Mezar-ı Şerif şubesi açıldı

mezar-i_sharfi-subesi

Kurumumuzun uzun süredir yaptığı ön hazırlık çalışmaları ve yoğun görüşmeler sonucunda, Afganistan Mezar-ı Şerif şubemiz hizmete girmiştir.

Mezar-ı Şerif şubemiz 2014-2015 eğitim öğretim yılından itibaren YÖS, SAT sınavlarına hazırlık ve Yabancılar için Türkiye Türkçesi alanlarında hizmet verecektir.

İletişim bilgileri

Adres: Kocha Siya Gerd (Khayati Ha) Mazar-i Sharif

Tel 1: 0093 782 420 858

Tel 2: 0093 782 420858

İstanbul Üniversitesi YÖS 2015

istanbul_yos

Sınav tarihi: 16 Mayıs 2015 Cumartesi Saat: 15.00
Sınav başvuru tarihleri: 16 Mart 2015 – 20 Nisan 2015
Başvuru web adresi: http://yos.istanbul.edu.tr/
Sonuç açıklanma tarihi:
Sonuç web adresi:

istanbul_yos